Markdownify Content (1.1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Top
lt: Viršus

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Bottom
lt: Apačia

en: Languages
lt: Kalbos

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Entity type
lt: Entity tipas
