Markdownify Content (1.1.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Top
sk: Navrch

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Languages
sk: Jazyky

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundles
sk: Zväzky
