Markdownify Content (1.1.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Top
uk: Зверху

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Bottom
uk: Знизу

en: Languages
uk: Мови

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundles
uk: Пакети

en: Allowed extensions
uk: Припустимі розширення

en: Entity Types
uk: Типи сутностей

en: No value
uk: Немає значення
