Markdownify Content (1.1.3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Top
ca: Part superior

en: Configure
ca: Configura

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Languages
ca: Llengües

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Allowed extensions
ca: Extensions permeses
