Markdownify Content (1.1.3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Top
cs: Nahoru

en: Configure
cs: Nastavení

en: Bottom
cs: Dole

en: Languages
cs: Jazyky

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: Entity type
cs: Typ entity
