Markdownify Content (1.1.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Top
el: Κορυφή

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Allowed file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις αρχείων

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας
