Markdownify Content (1.1.3) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Top
fr: Haut

en: Configure
fr: Configurer

en: Bottom
fr: Bas

en: Languages
fr: Langues

en: Allowed file extensions
fr: Extensions de fichier autorisées

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Bundles
fr: Types

en: Allowed extensions
fr: Extensions autorisées

en: Entity Types
fr: Types d'entités

en: No value
fr: Aucune valeur

en: All except those selected
fr: Tous sauf ceux sélectionnés

en: The selected languages
fr: Les langues sélectionnées

en: Which bundles should be indexed?
fr: Quels paquets doivent être indexés ?

en: Which languages should be indexed?
fr: Quelles langues doivent être indexées ?

en: Strip tags
fr: Retirer les balises

en: Only those selected
fr: Seulement ceux sélectionnés
