Markdownify Content (1.1.3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Top
he: עליון

en: Configure
he: הגדרות

en: Bottom
he: למטה

en: Languages
he: שפות

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: Entity type
he: סוג ישות
