Markdownify Content (1.1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké
