Markdownify Content (1.1.3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Top
km: កំពូល

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Bottom
km: បាត

en: Languages
km: ភាសា

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ
