Markdownify Content (1.1.3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Top
sv: Överst

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Languages
sv: Språk

en: Allowed file extensions
sv: Tillåtna filändelser

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundles
sv: Paket
