Markdownify Content (1.1.3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Top
vi: Đầu

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Bottom
vi: Cuối

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Allowed file extensions
vi: Phần mở rộng tập tin được chấp nhận

en: Allowed extensions
vi: Phần mở rộng tập tin được chấp nhận
