Markdownify Content (1.1.4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Top
ar: الأعلى

en: Configure
ar: ضبط

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Languages
ar: اللغات

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundles
ar: حزم
