Markdownify Content (1.1.4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Top
be: Верх

en: Configure
be: Правіць

en: Bottom
be: Знізу

en: Languages
be: Мовы

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: Entity type
be: Тып сутнасці
