Markdownify Content (1.1.4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Top
eu: Goian

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Bottom
eu: Behean

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: Entity type
eu: Entitate mota
