Markdownify Content (1.1.4) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Configure
fi: Määrittele

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Languages
fi: Kielet

en: Allowed file extensions
fi: Sallitut tiedostopäätteet

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundles
fi: Paketit

en: Allowed extensions
fi: Sallitut laajennukset
