Markdownify Content (1.1.4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Top
gl: Superior

en: Configure
gl: Configurar

en: Bottom
gl: Botón

en: Languages
gl: Idiomas

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Entity type
gl: Tipo de entidade
