Markdownify Content (1.1.4) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Top
hy: Վերև

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
