Markdownify Content (1.1.4) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Top
ja: トップ

en: Configure
ja: 設定

en: Bottom
ja: ボトム

en: Languages
ja: 言語

en: Allowed file extensions
ja: 許可されている拡張子

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundles
ja: バンドル

en: Allowed extensions
ja: 許可された拡張機能

en: All except those selected
ja: 選択したもの以外

en: Which bundles should be indexed?
ja: どのバンドルをインデックスしますか？

en: Which languages should be indexed?
ja: どの言語をインデックスしますか？

en: Strip tags
ja: タグを除く

en: Only those selected
ja: 選択したもののみ
