Markdownify Content (1.1.4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Top
lv: Augša

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Bottom
lv: Apakša

en: Languages
lv: Valodas

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Allowed extensions
lv: Atļautie faila paplašinājumi
