Markdownify Content (1.1.4) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Top
ms: Atas

en: Configure
ms: Konfigurasikan

en: Bottom
ms: Bawah

en: Languages
ms: Bahasa-bahasa

en: Allowed file extensions
ms: Sambungan-sambungan fail dibenarkan
