Markdownify Content (1.1.4) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Top
nl: Bovenaan

en: Configure
nl: Instellen

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Languages
nl: Talen

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundles
nl: Bundels

en: Allowed extensions
nl: Toegelaten extensies

en: Entity Types
nl: Entiteitstypes

en: No value
nl: Geen waarde

en: All except those selected
nl: Alles behalve de geselecteerde
