Markdownify Content (1.1.4) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Top
oc: Naut

en: Configure
oc: Configurar

en: Bottom
oc: Bas

en: Languages
oc: Lengas

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundles
oc: Paquets
