Markdownify Content (1.1.4) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Top
pl: Góra strony

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Languages
pl: Języki

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Allowed extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia

en: No value
pl: Brak wartości
