Markdownify Content (1.1.4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Top
fa: بالا

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Bottom
fa: پایین

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای فایل مجاز

en: Entity type
fa: نوع عنصر
