Markdownify Content (1.1.4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Top
ro: Sus

en: Configure
ro: Configurează

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Languages
ro: Limbi

en: Allowed file extensions
ro: Extensii de fișiere permise

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundles
ro: Tipuri
