Markdownify Content (1.1.4) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Top
ru: Вверху

en: Configure
ru: Настроить

en: Bottom
ru: Снизу

en: Languages
ru: Языки

en: Allowed file extensions
ru: Допустимые расширения файлов

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundles
ru: Наборы

en: Allowed extensions
ru: Допустимые расширения файлов

en: Entity Types
ru: Типы сущностей

en: No value
ru: Нет значения

en: All except those selected
ru: Все кроме выбранных

en: Which bundles should be indexed?
ru: Какие бандлы надо индексировать?

en: Which languages should be indexed?
ru: Какие языки надо индексировать?

en: Strip tags
ru: Удалить теги

en: Supported entity types
ru: Поддерживаемые типы сущностей

en: Only those selected
ru: Только выбранные
