Markdownify Content (1.1.4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Top
sl: Na vrhu

en: Configure
sl: Nastavi

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Languages
sl: Jeziki

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek
