Markdownify Content (1.1.4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Top
tr: En üst

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Bottom
tr: Alt

en: Languages
tr: Diller

en: Allowed file extensions
tr: İzin verilen dosya uzantıları

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundles
tr: Paketler
