Markdownify Content (1.1.3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Top
bo: འགོ

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Allowed file extensions
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་མཐུད་སྣེ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Bundles
bo: སྡེབ
