Market Wave (1.0.1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Total
hr: Ukupno

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Create new account
hr: Stvori novi račun

en: Subtotal
hr: Ukupno

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Highlighted
hr: Istaknuto
