Market Wave (1.0.2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Image
fa: تصویر

en: Total
fa: مجموع

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Sidebar
fa: نوار جانبی

en: Create new account
fa: ایجاد حساب جدید

en: Subtotal
fa: جمع جزء

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Secondary menu
fa: منوی ثانویه

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Forgot your password?
fa: گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟
