Market Wave (1.0.2) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Button text
gl: Texto do botón

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
