Market Wave (1.0.2) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Total
sv: Totalt

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Create new account
sv: Skapa nytt konto

en: Subtotal
sv: Delsumma

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Button text
sv: Knapptext

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Content Above
sv: Innehåll Över

en: Content Below
sv: Innehåll Under

en: Footer Bottom
sv: Sidfot Nederst

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Footer Top
sv: Sidfot Topp

en: Forgot your password?
sv: Glömt ditt lösenord?

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: Hero (full width)
sv: Hero (full bredd)
