Market Wave (1.0.3) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Reset
ru: Сбросить

en: Image
ru: Изображение

en: Total
ru: Итого

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Create new account
ru: Регистрация

en: Subtotal
ru: Предварительная сумма

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Button text
ru: Текст на кнопке

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Content Above
ru: Содержимое выше

en: Content Below
ru: Содержимое ниже

en: Footer Bottom
ru: Нижний колонтитул

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: Leave a Comment
ru: Оставить коментарий

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Footer Top
ru: Верхний подвал

en: Show slideshow
ru: Включить слайдшоу

en: Add one more
ru: Добавить ещё

en: Forgot your password?
ru: Забыли свой пароль?

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
ru: Отображение слайдшоу на главной странице сайта. Выключите чтобы не отображать.

en: Primary menu
ru: Основное меню

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date

en: Hero (full width)
ru: Шапка (полная ширина)
