Market Wave (1.0.4) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Total
fi: Yhteensä

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili

en: Subtotal
fi: Välisumma

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Button text
fi: Painiketeksti

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Show slideshow
fi: Näytä diaesitys (esim. vaihtuva kuvabanneri)

en: Forgot your password?
fi: Unohditko salasanasi?

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
fi: Valinta näyttää vaihtuvan kuvabannerin etusivulla.

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
