Market Wave (1.0.4) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Breadcrumb
fr: Fil d'Ariane

en: Header
fr: Entête

en: Sidebar
fr: Barre latérale

en: Create new account
fr: Créer un nouveau compte

en: Subtotal
fr: Sous-total

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Button text
fr: Texte du bouton

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: Content Above
fr: Avant contenu

en: Content Below
fr: Après contenu

en: Footer Bottom
fr: Bas du pied de page

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Footer Top
fr: Haut du pied de page

en: Forgot your password?
fr: Vous avez perdu votre mot de passe ?

en: Primary menu
fr: Menu principal

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date

en: Hero (full width)
fr: Hero (pleine largeur)
