Market Wave (1.0.5) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Primary menu
th: เมนูหลัก
