Market Wave (1.0.6) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Header
af: Hoof

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
