Market Wave (1.0.6) - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Create new account
lo: ລົງທະບຽນໃໝ່

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Secondary menu
lo: ເມນູທີ່ສອງ

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ
