Market Wave (1.0.6) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх
