Market Wave (1.0.7) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Total
da: I alt

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Create new account
da: Opret konto

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Button text
da: Knaptekst

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Content Above
da: Indhold over

en: Content Below
da: Indhold under

en: Footer Bottom
da: Footer bund

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Footer Top
da: Footer top

en: Forgot your password?
da: Glemt din adgangskode?

en: Primary menu
da: Primære menu

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date

en: Hero (full width)
da: Hero (fuld bredde)
