Market Wave (1.0.7) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Total
lv: Kopā

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Subtotal
lv: Starpsumma

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Content Above
lv: Saturs Virs

en: Content Below
lv: Saturs Zemāk

en: Footer Bottom
lv: Kājenes Apakša

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Footer Top
lv: Kājenes Augša

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne

en: Hero (full width)
lv: Varonis (pilnā platumā)
