Market Wave (1.0.7) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Create new account
pa: ਨਵਾਂ ਅਕਾਊਂਟ ਬਣਾਓ
