Market Wave (1.0.7) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Reset
ro: Resetează

en: Image
ro: Imagine

en: Header
ro: Cap

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Create new account
ro: Crează cont nou

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Primary menu
ro: Meniu principal

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
