Marketo MA (3.0.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Events
ga: Imeachtaí

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Users
ga: Úsádeoirí
