Marketo MA (3.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Description
ml: വിവരണം

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Form ID
ml: ഫോം ഐഡി
