Marketo MA (3.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: Roles
ne: भूमिका

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Activity
ne: गतिविधि

en: About
ne: बारेमा
