Marketo MA (3.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Description
oc: Descripcion

en: Action
oc: Accion

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Fields
oc: Camps

en: Events
oc: Eveniments

en: Role
oc: Ròtle

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: External
oc: Extèrne

en: Users
oc: Utilizaires

en: Date/Time
oc: Data/Ora

en: Activity
oc: Activitat

en: About
oc: A prepaus

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.
