Marketo MA (3.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Roles
bs: Uloge

en: Fields
bs: Polja

en: Events
bs: Događaji

en: Role
bs: Uloga

en: User login
bs: Prijava korisnika

en: Users
bs: Korisnici

en: Activity
bs: Aktivnost
